Maya Reinigings Ritueel

Een nacht vol met Magie!!!

 

Kinil Saasil en ¨7 Bocas¨ (7 monden) hebben een originele en exotische activiteit ontwikkelt. Deze trip bevindt zich in een schitterende omgeving waar gezelligheid en avontuur op u wachten! 7 Bocas is gelokaliseerd te midden van de jungle, in een gebied wat Central Vallarta genoemd wordt. Het gebied is vlakbij Puerto Morelos, een klein dorp tussen Cancun en Playa del Carmen. U kunt deelnemen aan verschillende soorten activiteiten, die midden in de jungle georganiseerd worden. Een gedeelte van deze trip wordt georganiseerd in een ¨one of a kind¨ cenote, omgeven door magische en onvergetelijke omgeving, die u de toestemming geeft om een mysterieuze beleving te hebben met Moeder Natuur. Het vervoer naar de 7 Bocas is comfortabel en veilig. U kunt zelfs ervoor kiezen om rond ¨zonsondergang¨ aan te komen op deze schitterende plaats. Wanneer u aangekomen bent bij 7 Bocas, zult u eerst een korte omschrijving en uitleg krijgen van deze plaats. De mogelijkheid wordt u geboden om deel te nemen aan de volgenden activiteiten:

 

puri1

1. ¨Het zijn¨ / Harmonie

Bij ¨7 Bocas¨, zult u deelnemen aan een originele en exclusieve activiteit terwijl u reist door de jungle van de Maya. U zult samenwerken met de 4 natuurlijke elementen: Aarde, Water, Lucht, Vuur en Liefde. Tijdens deze activiteiten zult u door uw ¨senses¨. U zult de betekenis ervan ontdekken en u zult zich in harmonie voelen met het Universum, de Natuur, U zelf en de mensen om u heen.

De activiteiten zullen u helpen bij:

  • Sterke menselijke relaties
  • Verbeteren van de communicatie met andere mensen
  • Integreren in en het opnemen van zelfkennis en acceptatie
  • Het begrijpen van de belangrijkheid van ¨het eeuwige leven¨
  • Een voorstander zijn van en een promoter zijn van het gegeven dat je deel bent van ¨Eén Geheel¨
  • Verlichten van de kennis over de Maya tradities

Deze activiteiten zullen u erbij helpen om een betere verplichting naar uzelf toe te krijgen als persoon en ook voor het creëren van sensibilisering in iedereen. Als laatste zorgen de activiteiten ervoor dat d.m.v. De Natuur, een behoefte aan verandering en universele reiniging teweeg gebracht zullen worden.


Duur: 45 minuten

   

 

2. Temazcal

Wanneer u in Hamonie gesteld bent, d.m.v. de ceremonie, zult u deelnemen aan de ceremonie van Temazcal. Tijdens deze activiteit zult u op een sybolische manier de uterus van Moeder Aarde betreden. U zult door de verschillende deuren en stadia gaan van Het Leven. Dit is een reinigings ritueel waarbij gebruik gemaakt wordt van ¨hot stones¨ en waterdamp tijdens een traditionele maya ceremonie. U zult zich in harmonie voelen met uzelf en het Universum!!

Duur: 90 minuten, 6:15 tot 7:45pm

 

 

3. Cenote siete Bocas

Wanneer de ceremonie van Temazcal ten einde is, zult  u de magie van deze spectaculaire Cenote ontdekken! Enig in zijn soort in deze regio, alleen al om zijn natuurlijke karakteristieken. U zult verdergaan met het reinigingsproces, binnen in een Cenote. U zult getuige zijn van de magische en unieke natuurlijke lichtstralen. Ook zult u ook de mogelijkheid hebben om een frisse duik in het kristal heldere water te nemen van deze wonderbaarlijke Cenote! Uw levensenergie zal veranderen wanneer de bouwwerken, afkomstig uit de ijstijd zult aanschouwen (stalagmieten en stalagtieten). U zult zich als herboren voelen!!!

Duur: 15 minuten, 7:45 a 8:00pm

 

4. Snack

Wanneer de avond tot een einde komt, zult u genieten van een heerlijke en energie verwekkende snack, klaar gemaakt door mensen van de lokale bevolking. Het eten heeft een typische smaak en is gebaseerd op fruit en thee uit de regio. Dit alles wordt ondersteund door de natuurlijke geluiden van de Maya jungle, op de achtergrond.

Duur: 70 minuten 8:00 a 9:10pm


Prijs:  $ 130 USD per persoon.
Kinderen: $ 100 USD (Tussen 6 en 11 jaar )

Vertrek:  Dinsdag, Woensdag  en Vrijdag
Vertrek tijd :  10:00 am en 5:00 pm (ophaalservice vanaf het hotel)

Reserveringen: Maandag tot Vrijdag van 9am tot 2pm en van 4 tot 7pm.
Zaterdag van 9am tot 2pm.

Home