The Monarch Butterfly Kingdom Tour

13-20 Februari, 2008

 

Dag 1
Aankomst in Mexico City Internationale vluchthaven, u zal welkom geheten worden door een professionele tweetalige gids.
Vertrek naar “het Majestic hotel” in het Zocalo Plaza, hart van de stad.

Dag 2
7:30     Ontbijt in het hotel
9:00     Bezoek aan het Antropology Museum
11:45   Vertrek naar Zitacuaro, Michoacan
13:00   Lunch in Zitacuaro
14:00   Stadsrondrit door de mooie koloniale stad Zitacuaro en
            achterhaal waarom deze stad “The Three Times Heroic Zitacuaro City"genoemd wordt.
16:00   Bezoek aan het ceremoniale centrum van Ziráhuato en de Ruines van Zacapendo .
18:30   Check-in in het hotel “Villa Monarca Inn”. In Zitacuaro
19:30   Dinner in uw hotel.

   

Dag 3
8:00     Ontbijt in het hotel
9:00     Vertrek naar Angangueo
10:00   Transfer van Angangueo naar het heiligdom van El Rosario Butterfly  
10:45   Hier gaan we hiken in dit fantastische en magische gebied. Beeldt u zich eens in dat deze Monarch Butterflies een ongelooflijk lange reis achter de rug hebben om te ontsnappen aan de strenge winters in van The USA en Canada. U zult een verbazingwekkende hoeveelheid vlinders in 1 boom vinden. Tijdens dit bezoek zullen we nog veel meer verschillende soorten aanschouwen en ook meer over deze wonderbaarlijke wezens leren tijdens een bezoek aan “The Butterfly Research Centre”.
14:30   Lunch in “El Malacate mexican restaurant” in Angangueo
15:30   Bezoek aan het charmante downtown van Angangueo
16:00   Bezoek aan het “Parker House” museum, het voormalige huis van Angangueo's (belangrijkste ingenier van de mijn)
17:00 Terug bij het hotel
19:00 Lezing over de biologie en migratie van de Monarch Butterflies
20:00 Dinner in het hotel.

 

Dag 4
8:00     Ontbijt in het hotel
9:00     Transfer naar het heiligdom van “The Sierra Chincua Butterfly”
10:00   Aankomst in het heiligdom
10:30   Hier zullen we ongeveer 50 min. gaan paardrijden om de plaats van de vlinders vast te stellen.
14:00   Lunch in restaurant “Las Margaritas” in Angangueo
15:00   Terug naar het hotel
16:00   Hier gaan we heerlijk relaxen na twee dagen hiken.
19:00   Dinner in het hotel

 

Dag 5
07:30   Ontbijt in het hotel.
09:00   Vertrek naar Los Azufres , de plaats van sulfide, thermale wateren
12:00   Aankomst in Los Azufres, waar we door het park gaan hiken en vergeet niet uw zwemkleding mee te brengen, want u wilt het zwemmen in 1 van “Los Azufres” heerlijke sulfide, thermale wateren niet missen!
14:00   Genieten van een heerlijke lunch in dit wonderbaarlijke park omgeven door bergen, bossen, thermale wateren en meren.
15:00   Vertrek naar Patzcuaro
18:00   Check-in in hotel “Hosteria San Felipe”
19:30   Dinner in uw hotel

 

Dag 6
07:30   Ontbijt in uw hotel
09:00   Transfer naar Uruapan
12:00   Aankomst in Uruapan en bezoek aan het “Eduardo Ruiz National Park” . Dit is de mogelijkheid om dit unieke park te bezoeken. Dit park is een tropisch regenwoud met paden langs de “Rio Cupatitizio” rivier, welke ontspringt in “La Rodilla del Diablo” (De knie van de duivel). Hier hebben we de mogelijkheid om van het geweldige kristal heldere water te genieten. Ook zullen we een bezoek brengen aan de forel broedplaats, gevestigd in het midden van park.
14:00   Lunch in het park
15:00   Tijd om het geweldig mooie nationaal park te bezichtigen.
17:00   Transfer terug naar Patzcuaro .
19:30   Dinner in uw hotel.

 

Dag 7
06:30   Vroeg ontbijt in uw hotel.
07:30   Boot trip naar Janitzio Island. Ontdek dit fantastische eiland te midden van “Lake Patzcuaro” bevolkt door Tarascan Indianen. Laat een foto maken aan de top van het eiland waar het enorme standbeeld van Morelos ( Mexicaanse onafhankelijkheids held) is gevestigd. Dit standbeeld kan gezien worden vanaf  “Patzcuaro”.
10:00   Transfer per luxe bestelwagen naar Toluca
14:00   Lunch in Toluca.
15:00   Bezoek aan de geweldige gebrandschilderde glas fabrieken en uitzonderlijk mooie botanische tuin
16:00   Vertrek naar Mexico City
18:00   Check- in in hotel “Majestic”
19:30   Dinner in een goed Mexicaans restaurant.

 

Dag 8
Transfers richting het vliegveld afhankelijk van de vluchten.

The Monarch Butterfly tour is INCLUSIEF:
• 7x ontbijt, 7x lunch en 7x dinner
• transport inclusief airconditioning
• Verblijf in: Majestic Hotel (2 nachten), Villa Monarca Inn (3 nachten) Hosteria San Felipe (2 nachten)
• gids (bioloog).
• Entrée kosten voor de archeologische bezienswaardigheden
• Water and soft drinks gedurende de dag.

De Monarch Vlinder tour is EXCLUSIEF:
• Persoonlijke uitgaven zoals: wasgoed, telefoon, souvenirs.
• Alchoholische dranken.
• ontbijt, lunch en dinner van dag 8.

Prijs $1250usd per persoon

Reserveren

 

|Home|